Тренування  • Товари та послуги  • Оренда  • Змагання  • Правила  • Статті  • Анонси  • Спаринги  • Барахолка  • Шпалери  • За компанію  • розшук  • Посилання

11-12/05 "Лучники Древнього Києва"


Кращі лучники з різних країн
влаштують видовищні стрільбища у "Парку Київська Русь"

 

    11-12 травня до "Парку Київська Русь" у черговий раз з’їдуться найкращі лучники з України, Росії, Білорусі та інших країн на традиційний міжнародний турнір "Лучники Древнього Києва".

    Нащадки слов’янського Перуна, володаря стріл-блискавиць, влучатимуть у мішень із відстані 30 метрів і більше, вражатимуть своїми стрілами "воїнів супротивника", стрілятимуть, ухиляючись від маятника, та із-за прикриття. Видовищними будуть дуелі між командами та стрільба із воза, який їде уздовж мішеней. 


    Особливого колориту турніру нададуть яскраві історичні костюми лучників різних народів та епох, а також традиційні луки, виготовлені за стародавніми технологіями.


    Майстерність справжніх воїнів продемонструє Київський клуб стрільби з японського лука "Сінкюкай" (Федерація кюдо України), а всі бажаючі освоїти "ази" цього древнього бойового мистецтва зможуть пройти спеціальний майстер-клас.


   Окрім того, на гостей чекають яскраві театралізовані постановки й захоплюючі трюки кінного театру.
Відвідувачі зможуть покататись на породистих конях із княжої стайні, постріляти з луків у тирі, посмакувати стравами середньовічної кухні, сфотографуватись в історичних костюмах, придбати сувеніри на ярмарку майстрів.


   Після заходу сонця у Древньому Києві розпочнеться фантастичне дійство. Требуше стрілятиме палаючими ядрами, а піші та кінні лучники – вогняними стрілами. Затамувати подих змусить вражаюче вогняне шоу від театру "Парк Київська Русь" та святковий феєрверк.

  На Вас чекають:

  • командні та індивідуальні змагання лучників,
  • парад учасників,
  • виступ Київського клубу стрільби з японського лука "Сінкюкай" (Федерація кюдо України),
  • майстер-клас зі стрільби з японського лука,
  • виступи театру й кінного театру "Парк Київська Русь"

   Покатайтесь на княжих конях, випробуйте себе у влучності в лучному тирі, посмакуйте стравами середньовічної кухні, сфотографуйтесь в історичних костюмах, придбайте сувеніри на ярмарку майстрів.

  У вечірній програмі:

  • нічна стрільба з требуше палаючими ядрами,
  • шоу вогняних стріл,
  • нічне кінне вогняне шоу,
  • вогняне шоу від театру "Парк Київська Русь",
  • святковий феєрверк.
Парк відкритий для глядачів з 10 години.
Вартість вхідного квитка – 100 грн, для пенсіонерів – 50 грн, діти дошкільного та шкільного віку відвідують Парк безкоштовно.

Комментарии
Немає коментарів
* для додавання коментарів необхідно увійти або зареєструватися
меню вид спорту
календар
додати інформацію на сайт
  • Про сайт
  • Співробітництво
  • Контакти
  • Додавання інфо
  • Відгуки
  • Статистика
  • Інше